Counsil members - Old.klaipedos-r.lt

2020-08-13
KLAIPĖDA DISTRICT
MUNICIPALITY

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt , tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 

Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Lietuviškai
Municipality
Calendar of events
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
August
    2020     
Subscribe news
Main group
Counsil members

1. Andrius Adomaitis

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 698 85 488
E-mail andrius.adomaitis@gmail.com;
andrius.adomaitis@klaipedos-r.lt  

2. Biruta Alšauskienė

Party „Order and Justice“

E-mail biruteals@gmail.com;
birute.alsauskiene@klaipedos-r.lt

 

3. Audronė Balnionienė

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 698 37 600
E-mail bangputys@bangputys.lt;
audrone.balnioniene@klaipedos-r.lt

4. Rūta Cirtautaitė

Homeland Union-Lithuanian Christian Democrats

Phone +370 613 74099
E-mail c.ruta@yahoo.com;
ruta.cirtautaite@klaipedos-r.lt

 

5. Vaclovas Dačkauskas

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 620 98 738
E-mail vaclovas.dackauskas@gmail.com;
meras@klaipedos-r.lt;
vaclovas.dackauskas@klaipedos-r.lt 

6. Jonas Dromantas

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 698 31 385,
E-mail  jonasdrom@gmail.com;                                                                                            jonas.dromantas@klaipedos-r.lt

7. Nerijus Galvanauskas

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 600 07 084
E-mail nerijus.galvanauskas@gmail.com;
nerijus.galvanauskas@klaipedos-r.lt

8. Voldimara Jasmontaitė

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 611 50 120
E-mail v.jasmontaite@gmail.com;
voldimara.jasmontaite@klaipedos-r.lt

9. Regina Kernagienė

Party „Order and Justice“

Phone +370 600 23 868
E-mail r.kernagiene@gmail.com;
regina.kernagiene@klaipedos-r.lt

 

10. Albinas Klizas

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 615 67 533
E-mail  klizasalbinas@gmail.com;
albinas.klizas@klaipedos-r.lt

11. Viktoras Kura

Party „Order and Justice“

Phone +370 698 30 711
E-mail kultvikto@gmail.com;
viktoras.kura@klaipedos-r.lt

12. Algirdas Liaudanskis

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 686 53 245
E-mail algirdas@trevena.lt;
algirdas.liaudanskis@klaipedos-r.lt

 

13. Vaclovas Macijauskas

Samogitian Party

Phone +370 698 26 379
E-mail vaclovas@idmava.lt;
vaclovas.macijauskas@klaipedos-r.lt

14. Aušra Norvilienė

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 640 11 841
E-mail aunorvil@yahoo.com;
ausra.norviliene@klaipedos-r.lt

15. Rasa Petrauskienė

Homeland Union-Lithuanian Christian Democrats

Phone +370 652 76 248
E-mail rasa.petrauskiene@gmail.com;
rasa.petrauskiene@klaipedos-r.lt

16. Martynas Pocius

Party „Order and Justice“

Phone +370 699 65 537
E-mail martynas.pocius@klaipedos-r.lt

17. Egidijus Preibys

Lithuanian Social Democratic Party

Phone +370 686 77 259
E-mail egidijus.preibys@klenergija.lt;
egidijus.preibys@klaipedos-r.lt

 

18. Violeta Riaukienė

Party „Order and Justice“

Phone +370 652 00 776
E-mail vltriaukiene63@gmail.com,
violeta.riaukiene@klaipedos-r.lt

 

19. Raimondas Simonavičius

Samogitian Party

Phone +370 615 39 002
E-mail raimondas.simonavicius@gmail.com;
raimondas.simonavicius@klaipedos-r.lt

 

20. Egidijus Skarbalius

Samogitian Party

Phone +370 612 15 055, 8 616 83 400
E-mail e.skarbalius@gmail.com,
egidijus.skarbalius@klaipedos-r.lt

 

21. Andžela Šakinienė

Labour Party

Phone +370 699 98 966
E-mail andzelika@sakiniene.eu;
andzela.sakiniene@klaipedos-r.lt

22. Dainius Šatkus

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 698 10 616
E-mail  dainius.satkus@gmail.com;
dainius.satkus@klaipedos-r.lt

23. Dalija Šeporaitienė

Homeland Union-Lithuanian Christian Democrats

Phone +370 652 99098,
E-mail d.seporaitiene@gmail.com,
dalija.seporaitiene@klaipedos-r.lt

 

24. Alfredas Šiaulys

Homeland Union-Lithuanian Christian Democrats

Phone +370 698 78 341
E-mail ARsiaulys@gmail.com,  
alfredas.siaulys@klaipedos-r.lt

25. Česlovas Tarvydas

Homeland Union-Lithuanian Christian Democrats

Phone +370 618 44 104
El. paštas ceslovast99@gmail.com 
ceslovas.tarvydas@klaipedos-r.lt

 

 

26. Andrius Vainius

Lithuanian Peasant and Greens Union

Phone +370 610 38 913

E-mail andrius.vainius@klaipedos-r.lt   

27. Aivaras Vasylius

Liberals Movement of the Republic of Lithuania

Phone +370 650 17 617
E-mail aivaras@velma.lt;
aivaras.vasylius@klaipedos-r.lt

 

Last Update: 2017-02-06 10:14:51
MAYOR
Curriculum Vitae
Susidurei su korupcija - pranešk mums! Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT). Antikorupcijos prevencijos skyrius. Spausk čia...
© 2011 Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS