Vėžaičių seniūnijos bendruomeninės organizacijos kviečiamos dalyvauti atrankoje į Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. vasario 28 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Vėžaičių seniūnijos bendruomeninės organizacijos kviečiamos dalyvauti atrankoje į Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybą

Trejų metų kadencijai sudaroma prie Savivaldybės tarybos visuomeniniais pagrindais veikiantis patariamasis kolegialus organas – Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba (toliau – BO taryba) į kurią  11 atstovų deleguoja bendruomeninės organizacijos (po vieną iš kiekvienos seniūnijos).

KAS GALI DELEGUOTI ATSTOVUS Į BO TARYBĄ?

• Bendruomeninė organizacija – asociacija, kurios steigėjai ir nariai yra gyvenamosios vietovės bendruomenės (jos dalies arba kelių gyvenamųjų vietovių) gyventojai (jų atstovai) ir kurios paskirtis – per iniciatyvas įgyvendinti viešuosius interesus, susijusius su gyvenimu kaimynystėje.

• Deleguoti teisę renkant bendruomeninių organizacijų atstovus turi Vėžaičių seniūnijos teritorijoje veikiančios bendruomeninės organizacijos, kurių buveinė ar filialas yra registruoti Vėžaičių seniūnijos .

• Bendruomeninės organizacijos, neturinčios juridinio asmens statuso, ir kiti juridiniai asmenys, kurie nepriskiriami bendruomeninėms organizacijoms, deleguoti atstovų rinkimuose į BO tarybą negali.

BENDRUOMENINIŲ ORGANIZACIJŲ TARYBOS FUNKCIJOS:

• teikti pasiūlymus Savivaldybės institucijoms dėl Savivaldybės teritorijoje veikiančių BO veiklos skatinimo;

• teikti siūlymus išplėstinei seniūnaičių sueigai dėl atstovų, deleguojamų į pretendentų eiti seniūno pareigas konkurso komisijos narius, ir dėl atstovų, deleguojamų dalyvauti Savivaldybės tarybos sudaromų komitetų, darbo grupių, komisijų darbe;

• teikti siūlymus Savivaldybės institucijoms ir išplėstinei seniūnaičių sueigai dėl bendruomenių viešųjų poreikių ir iniciatyvų finansavimo tikslingumo, dėl viešųjų paslaugų, už kurių teikimą yra atsakinga Savivaldybė, teikimo perdavimo bendruomeninėms ir kitoms nevyriausybinėmis organizacijoms tikslingumo, vietos verslumo skatinimo ir dėl kitų Savivaldybės gyventojams svarbių reikalų;

• dalyvauti darbo ar ekspertų grupėse BO plėtros politikos klausimams svarstyti;

• skleisti informaciją apie Savivaldybėje veikiančias BO, jų iniciatyvas, veiklą ir patirtį;

• inicijuoti BO pasitarimus, seminarus ir mokymą aktualiais veiklos klausimais.

Vėžaičių seniūnijos Bendruomeninės organizacijos, norinčios deleguoti narį į BO tarybą, nuo 2019 m. rugsėjo 9 d. iki rugsėjo 18 d., teikia atstovo delegavimo į BO tarybą paraišką (1 egzempliorių) Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui adresu: Klaipėdos g. 2, arba elektroniniu paštu jolanta.polekauskiene@klaipedos-r.lt. Siunčiami elektroniniu paštu dokumentai turi būti tvarkingi, pasirašyti pareiškėjo, nuskenuoti ir prisegti prie laiško. Laiške nurodyti „Klaipėdos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos nario atranka“.

Paraišką galite rasti čia

Daugiau informacijos Jums suteiks Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Jolanta Polekauskienė

Tel. (846) 45 20 67,  el. paštas jolanta.polekauskiene@klaipedos-r.lt

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.