Gargždų atviro jaunimo centro mobilaus darbo stovykla „Mobili vasara 2019“ Drevernoje - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Gargždų atviro jaunimo centro mobilaus darbo stovykla „Mobili vasara 2019“ Drevernoje

Rugpjūčio 5–9 dieną Drevernoje vyko jaunimo stovykla, kurioje dalyvavo 38 jaunuoliai iš Klaipėdos rajono. Stovyklą rengė Gargždų atviro jaunimo centro mobilaus darbo su jaunimu komanda – Aidas Kryževičus ir Deimantė Venckutė. Bendradarbiaudami su rajono socialiniais darbuotojais, probacijos tarnyba, bendruomenėmis, buvo sukviesti jaunuoliai, kurie penkias dienas dalyvavo nemokamoje patyriminėje–poilsinėje stovykloje. Rajono jaunuoliai ne tik susirado naujų draugų, bet ir mokėsi veikti komandoje, įsitraukdami į suplanuotas veiklas, kuriose bendradarbiavo Gargždų jaunimo ir vaikų laisvalaikio centras, „Drakono dažasvydis“, sporto klubas „Kuršis“ bei Visuomenės sveikatos biuras. Dalyviai ir patys kiekvienos dienos antroje dalyje turėjo užduotį suplanuoti, suorganizuoti ir įgyvendinti veiklas, taip lavindami ir savo įgūdžius – viešojo kalbėjimo, laiko planavimo, kūrybiškumo ir komandinių įgūdžių. Jaunuoliai organizavo sportines varžybas, orientavimosi veiklas, diskoteką, filmų vakarą ir vakarą prie laužo. Veiklose stovyklos dalyviai išbandė dažasvydžio varžybas, dalyvavo diskusijose, tabako, elektroninių cirgarečių bei alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencinėje paskaitoje, taip pat užsiėmė tiek psichologiniais, tiek meno ir sporto saviraiškos užsiėmimais. Jaunuoliai lavino ir užsienio kalbos įgūdžius bei domėjosi tarptautine savanoryste bendraudami su Gargždų atviro jaunimo centro savanoriais Tamta ir Michele. Stovykla vyko bendruomeniškumo principu – jaunuoliai patys dalijo maistą, tvarkėsi aplinką, pasiskirstė darbais ir atsakomybėmis, vakaro metu aptardavo dieną ir pasidalindavo mintimis reflektuodami.

Stovyklos vadovai ypatingai džiaugėsi jaunuolių iniciatyvumu, darbštumu, mokėjimu bendradarbiauti ir veikti komandoje bei individualiai. Kiekvienas dalyvis stovykloje nuoširdžiai prisidėjo savo darbais, palaikė kitus, net neprašomi iniciatyviai tvarkė stovyklavietės aplinką bei kūrė draugišką atmosferą. Jau laukdami kitų susitikimų, jie surengė atsisveikinimo popietę ir teigė, jog per penkias dienas tapo viena didele šeima. Stovyklą finansavo Klaipėdos rajono savivaldybė.

Daugiau nuotraukų čia

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.