Jaunimo savanorių renginys jaukiai nuspalvino Gargždų vakarą - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. sausio 20 d., pirmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Jaunimo savanorių renginys jaukiai nuspalvino Gargždų vakarą

Gargždiškius jaukiai ir turiningai praleisti pirmadienio vakarą pakvietė Gargždų atviro jaunimo centro savanoriai.

Jaunimo pamėgtoje kavinėje „Rūta saldainiai ir kava“ rugpjūčio 5 dieną vyko Michele Barbieri fotografijų parodos „Soul‘s looks“ atidarymas ir filmo „Riešutų duona“ peržiūra.

Michele Barbieri, Gargždų atviro jaunimo centro savanoris iš Italijos, kuris Gargžduose jau 10 mėnesių, surengė pirmąją savo fotografijų parodą „Soul‘s looks“, kurią dar dvi savaites galėsite apžiūrėti kavinėje „Rūta saldainiai ir kava“. Daugiau apie parodą, jos idėją ir savo meilę fotografijai papasakojo pats Michele:

Papasakok apie šios parodos idėją?

Darydamas šias nuotraukas, per žmonių išraiškas norėjau pasiekti ir pamatyti emocijas ir jausmus, kuriuos jie jaučia. Norėjau, kad šių žmonių akyse būtų galima pamatyti jų istorijas, todėl parodos pavadinimas „Soul‘s looks“. Fotografavau 10 skirtingų jaunų ir 10 vyresnių žmonių. Kiekvienas iš jų gali papasakoti labai skirtingas savo gyvenimo istorijas, kurias ir norėjau perteikti nuotraukose. Jas mačiau žmonių akyse ir tikiuosi, kad pamatys visi, kurie apsilankys mano parodoje.

Kaip pradėjai domėtis fotografija? Ar seniai tuo užsiimi?

Fotografija pradėjau domėtis dėl savo tėčio įtakos, jis yra profesionalus fotografas, tad jis ir nupirko mano pirmąjį fotoaparatą, kai man buvo vos 10, nuo tada aš pradėjau fotografuoti viską. Vėliau, būdamas 12, gavau savo pirmąjį profesionalų „Canon“ fotoaparatą ir pradėjau daryti portretines draugų nuotraukas. Domiuosi įvairiomis meno kryptimis, bet fotografija labiausiai, todėl būdamas 13 pateikiau paraišką į aukštąją meno mokyklą. O šį spalį pradėsiu studijuoti fotografiją universitete.

Fotografuoti pradėjau būtent portretus, bet paskutiniaisiais metais išbandžiau ir kitas sritis, tokias kaip kraštovaizdžių, sporto, renginių, koncertų fotografija ir kt. Ateityje norėčiau tapti mados fotografu, kad įgaučiau patirties, rasčiau naujų pažinčių pasaulyje, bet visada būsiu atviras visų sričių fotografijai.

Po parodos vyko lietuviško kino naktis, kurią visam pasauliui dovanojo „Kinas po žvaigždėmis“ ir kvietė kartu žiūrėti vieną gražiausių lietuviškų filmų – restauruotą Arūno Žebriūno „Riešutų duoną“. „Lietuviško kino naktis“ – iniciatyva, kurios tikslas buvo lietuviškos kino klasikos pagalba suvienyti visus pasaulio lietuvius. Šios iniciatyvos įgyvendinimu Gargžduose rūpinosi Gargždų atviro jaunimo centro savanorė Anelė Dromantaitė.

Filmas Gargžduose pritraukė įvairaus amžiaus auditoriją, vieni galėjo iš naujo patirti visas emocijas dar kartą stebint šią lietuviško kino klasiką, o kitiems tai buvo nauja ir nematyta, bet visi susirinkusieji kartu juokėsi ir net šluostėsi nuriedėjusias ašaras.

Daugiau nuotraukų čia.

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.