Miniją užliejo kasmetinė „Minijos žemupio regata 2019“ - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. liepos 9 d., ketvirtadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Miniją užliejo kasmetinė „Minijos žemupio regata 2019“

Jau 14-ąjį kartą Minijoje šurmuliavo „Minijos žemupio regata“. Šiemet Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras regatą surengė antrąjį rugpjūčio savaitgalį, rugpjūčio 10-11 d. Norinčiųjų dalyvauti renginyje skaičius nemažėja, o kasmet suburia Klaipėdos ir kitų Lietuvos rajonų irkluotojus bei vandens turizmo mėgėjus, šeimas su vaikais ir net augintiniais.

Nuotraukoje: meras Bronius Markauskas ir Turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė su nugalėtojų komanda

Šiemet į regatą užsiregistravo 128 dalyviai, o 14 komandų varžėsi dviviečių, vienviečių, kanojų ir katamaranų vandens turistinio ralio kategorijose. Po Klaipėdos rajono savivaldybės mero Broniaus Markausko ir Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorės Daivos Buivydienės sveikinimų ir „Minijos žemupio regatos“ vėliavos pakėlimo ceremonijos visi dalyviai autobusais buvo nuvežti į starto vietą. 14-osios „Minijos žemupio regatos“ dalyviai plaukė nuo Raguviškių iki Gerduvėnų kaime įsikūrusios Baidarių centro stovyklavietės ir visi sėkmingai įveikė ~22 km atstumą. Vingiuota, vietomis srauni Minijos upė bei slenksčiai sukėlė dalyviams teigiamas emocijas. Nuovargiui numalšinti visi parplaukusieji buvo pakviesti tradicinės žuvienės. Nepaisant lietingo vakaro, daugelis dalyvių dar tikrai turėjo jėgų išbandyti nenaują, bet daugeliui naujiena tapusį nuotaikingą ir tikslumo reikalaujantį diskgolfo žaidimą, pasilinksminti diskotekoje, o vakarą vainikavo tradiciniai fejerverkai.

Antrąją regatos dieną dalyviai rungėsi sportinėse rungtyse, kurias organizavo Klaipėdos rajono sporto centro teisėjai. Dalyviai turėjo puikią galimybę išmėginti savo rankų taiklumą smiginio rungtyje, baudų metime. Ypač daug gerų emocijų sukėlė jau tradicija tapusi žvejo bato mėtymo rungtis ir tinklinis.

„Minijos žemupio regatą“ vainikavo vandens turistinio ralio ir antrosios dienos varžybų apdovanojimai. Susumavus bendrus komandų plaukimo laikus šiais metais Mero taurę laimėjo komanda „Patriotai team“. Dviviečių baidarių kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Dariaus Auškelio komanda „Pajūrio velniai“. Antrąją vietą užėmė komanda „Trail Kuršių Nerija“, o trečiąją – komanda „A.L.L. Klaipėda“. Vienviečių baidarių kategorijoje greičiausias buvo Andrejus Gunko, antrąją vietą užėmė Natalija Usova, o trečiąją – Jurijus Usovas. Šiemet regatos dalyviai turėjo galimybę išbandyti plaukimą šešiaviečiu arba aštuonviečiu katamaranu, taigi pirmąją vietą iškovojo Redos Balčytienės komanda „Pirmyn“, o vandens turistiniame ralyje varžantis tik vienai kanojai, pirmąją ir vienintelę vietą užėmė komanda iš Medsėdžių k.  ̶  „Geležinės varlės“.

Apdovanoti ir antrosios dienos varžybų prizininkai. Šiais metais Sporto centro organizuotose rungtyse buvo apdovanoti tik pirmųjų vietų laimėtojai. Tinklinio varžybose geriausiai pasirodė komanda „Rankos barankos“. Smiginio rungtyje taikliausias buvo Viktor Kučerov, baudų metime – Vaidas Balčytis, o žvejo batą toliausiai numetė Virginija Kėdžiūtė.

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras dėkoja visiems prisidėjusiems prie „Minijos žemupio regatos“ organizavimo – Klaipėdos rajono savivaldybei, Klaipėdos rajono sporto centrui, Baidarių centrui, Brožių virtuvei, poilsio kompleksui „Raganaitė“, sporto klubui „Marių meškos“.

Daugiau nuotraukų čia. 

Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.