Nemokama galimybė turėti savo organizacijos vidinės kultūros mokymus - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. vasario 28 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Nemokama galimybė turėti savo organizacijos vidinės kultūros mokymus

Kviečiame Gargžduose veikiančias jaunimo ar bendruomenines organizacijas registruoti savo organizaciją ir turėti galimybę nemokamai 2 dienas su savo organizacijos nariais išsiaiškinti organizacijoje kylančius sunkumus ir išsikelti tikslus sėkmingai organizacijos tolimesnei raidai.

Registruotis gali ir neformalios grupės, kurių tikslas tapti juridiniu asmeniu ir vykdyti veiklą Gargždų mieste.

Registracija vykdoma telefonu 8 684 97 131 arba el. paštu drasiosidejos@gmail.com.

Registracija vykdoma iki 2019 m. rugsėjo 31 d.

Registracijos metu prašome pateikti: organizacijos pavadinimą, kontaktinį asmenį, pagrindinius klausimus, kuriuos norėtų organizacija išspręsti.

Su kiekviena atrinkta organizacija projekto vadovas susitiks asmeniškai ir išanalizuos organizacijos stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes. Sudarius organizacijos problematikos tinklelį, mokymų programa bus aptarta su konsultuojamojo ugdymo specialistu, kuris bus visų mokymų dalis. Ugdantysis vadovas padės organizacijai rasti atsakymus ir tinkamus sprendimus, kaip pagerinti organizacijos narių motyvaciją, veiklos tęstinumą ir į kitus organizacijai aktualius klausimus, kurie pagerintų organizacijos vidinę kultūrą. Pagal kiekvienos organizacijos išsakytas problemas projektų vadovas parinks tinkamus lektorius, pvz., jei organizacijai ir jos nariams neaiškūs organizacijos veikimo principai, įstatai ar teisinė bazė, kreipsimės į specialistus ir sudarysime sąlygas, kad organizacija gautų šias konsultavimo paslaugas, jei organizacija turi problemų su informacijos sklaida, pakviesime komunikacijos specialistą. Kiekviena organizacija turės galimybę į papildomą konsultaciją pagal savo turimas problemas.

Planuojama susitikimų–mokymų programa:

1 diena, 1 dalis  ̶  Organizacijos narių komandos formavimo užsiėmimai, organizacijos tikslų ir uždavinių analizavimas, turimų problemų identifikavimas.

1 diena, 2 dalis – Informavimas ir konsultavimas pagal organizacijos narių iškeltą pagrindinę problemą (viešieji ryšiai, motyvacija, teisinė bazė ir kt.)

2 diena – Organizacijos narių konsultuojamojo ugdymo sesija vidinei organizacijos kultūrai gerinti.

Tvirta bendruomenė, organizacija leidžia Jums lengviau susidoroti su sunkumais ir judėti link savo tikslo. Vienas iš pagrindinių tikslų įgyvendinant šį projektą būtų tinkamos aplinkos sukūrimas, aplinkos, kuri leistų žmonėms augti ir tobulėti, suteiktų tam reikalingų resursų ir įrankių. Tinkamai suformuota bendruomenė būtent tai ir gali padaryti. Kai Jūs esate tokios bendruomenės dalis ir judate į priekį, kiekvienas Jūsų teisingai daromas žingsnis turės rezultatą, kuris sustiprins. To rezultatas bus geresnis bendrų interesų suvokimas, daugiau laiko praleisite kartu, bendravimas, įkvėpimas ir rūpinimasis vienas kito gerove. Organizacijos sėkmę lemia žmonės. Ne atskiri specialistai, o darniai veikianti komanda! Tikime, kad įgytos žinios ir praktika sustiprins atrinktų organizacijų kompetencijas, sukurs stipresnį ryšį tarp organizacijos narių ir padidins motyvaciją veikti.

Projektą įgyvendina asociacija „Alterno“. Projektas įgyvendinamas iš nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Klaipėdos rajone programos.

Organizacijos „Alterno“ informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.