Paminėta Vietos savivaldos diena - Old.klaipedos-r.lt

2018 m. vasario 20 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272801020304
Vasaris
    2018     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

Naujienos
Paminėta Vietos savivaldos diena

Šiemet Vietos savivaldos diena paminėta atvirų durų dienomis rajono mokiniams spalio 8−10 dienomis, o spalio 9 d. vyko renginys Gargždų kultūros centre, kuriame apdovanoti vietos savivaldai nusipelniusieji – šiemet ryškiausiai sužibę Savivaldybės administracijos darbuotojai ir Savivaldybės įstaigų vadovai.

Savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, Administracijos direktorius Česlovas Banevičius, direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė su mokiniais iš rajono mokyklų. Daugiau nuotraukų čia

Visus nuoširdžiai sveikino meras Vaclovas Dačkauskas ir Administracijos direktorius Česlovas Banevičius, dėkojo už idėjas, puikų darbą, bendrus pasiekimus, kurie iš tiesų yra geri, nes pagal šiųmetį „Veido“ žurnalo reitingą būtent Klaipėdos rajono savivaldybėje gyventi geriausia iš visų 60 respublikos savivaldybių. 

Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Ratkienė priminė ryškiausius Savivaldybės pasiekimus per visus šiuos metus:

Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse antrus metus iš eilės laimėjome pirmąją vietą – antrąkart tapome sportiškiausia savivaldybe. Tai – rajono sportininkų nuopelnas.

Klaipėdos rajonas pateko tarp 6 Lietuvos savivaldybių iš 60, kurios pripažintos lyderėmis, įgyvendinant regioninę jaunimo politiką. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė merui Vaclovui Dačkauskui įteikė padėką už svarų Savivaldybės indėlį į regioninės jaunimo politikos plėtrą. Savivaldybės administracijoje su jaunimu susijusius reikalus kuruoja Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Adelija Radžienė.

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos ir Lietuvos archeologijos draugija jau dešimtmetį organizuoja Geriausių archeologijos paveldo išsaugojimo darbų konkursą. Šiemet Didysis prizas už piliakalnių pritaikymą lankymui ir visuomenės pažinimui buvo skirtas Klaipėdos rajono savivaldybei už projekto „Klaipėdos rajono kultūros paveldo objektų (piliakalnių) patrauklumo didinimas“ įgyvendinimą. Su šiuo projektu dirbo Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, vyriausioji specialistė Jūratė Dobrovolskienė ir Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Sonata Šmatauskienė.

Dvi rajono švietimo įstaigos – Gargždų lopšelis darželis „Saulutė“ ir Vėžaičių pagrindinė mokykla pateko tarp Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūros-konkurso laureatų Respublikos mastu. Lietuvoje konkursas organizuotas iš viso 4 kartus – 3 iš jų buvome nominuoti tarp laimėtojų, 2 kartus nugalėtojais paskelbti ir ikimokyklinė įstaiga, ir mokykla. Rajone apžiūros-konkurso organizaciniais reikalais rūpinasi Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė.

Didelio dėmesio sulaukė Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro iniciatyva įgyvendintas per Žuvininkystės regiono vietos veiklos grupę „Klaipėdos rajono iniciatyvos“ finansuotas unikalus senovinio kuršių laivo statybos projektas. Reizinė – toks šio laivo tipas – pakrikštyta „Drevernos“ vardu puošia to paties vardo seno žvejų kaimo pakrantę. Reizinės statybomis rūpinosi Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė.

Šiemet baigtos renovuoti kultūros, švietimo įstaigos: Kretingalės kultūros centras, Drevernos kultūros namai, Daukšaičių daugiafunkcis centras, Slengių mokykla-daugiafunkcis centras, Endriejavo ir Dovilų vaikų darželiai, Dovilų pagrindinė mokykla, laimingi moksleiviai sugrįžo į atnaujintą „Minijos“ progimnaziją. Viešosios erdvės sutvarkytos Agluonėnuose prie bendruomenės namų. Visi su nekantrumu laukia jau šį mėnesį duris atversiančio legendinio „Minijos“ kino teatro. Tebesitęsia Dituvos pagrindinės mokyklos rekonstrukcija. Renovuojamas Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras. Savivaldybės administracija dar pernai Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondui pateikė projektų paraiškas dėl Ketvergių pagrindinės mokyklos, Girkalių ir Žadeikių kultūros namų modernizavimo. Šiems projektams iš 2014 m. Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo iš viso skirta daugiau negu 2 mln. Lt.

Taigi iš tiesų nuveikta daug, kad čia gyvenantiems būtų sudarytos kuo geresnės sąlygos įsikurti, auginti vaikus, dirbti, pramogauti – gyventi.

Savivaldybės merą Vaclovas Dačkauskas ir Administracijos direktorius Česlovas Banevičius apdovanojo šiuos savivaldai nusipelniusius žmones: Juridinio skyriaus vedėjo pavaduotoją Vaidotą Jasą, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vyriausiąjį specialistą Feliksą Žemgulį, Gargždų seniūnijos seniūną Saulių Bakšinskį, Vėžaičių seniūnijos seniūną Liudą Laukaitį, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos direktorių Stasį Rameiką,  Bendrojo skyriaus vyriausiąją specialistę Simoną Bykšaitę-Matulienę, Dovilų pagrindinės mokyklos direktorių Arūną Grimalį, Gargždų „Minijos“ progimnazijos direktorių Antaną Jaciką. 

Šiemet spalio 14 dieną Klaipėdos rajono savivaldybė pasirašys sutartį su Klaipėdos valstybine kolegija, todėl renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su šios švietimo institucijos darbuotoja − Kultūrinės veiklos katedros vedėja Vilma Skvarčinskiene, kuri pristatė pranešimą „Įvaizdis ir stereotipai savivaldoje“.

Skrabalais grojo skrabalų virtuozas Regimantas Šilinskas.

Renginio rėmėjas − TEO LT, AB.

Parengė Daiva Beliokaitė ir Agnė Ratkienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

 

MERAS
Vaclovas Dačkauskas
Gyvenimo aprašymas
 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
2018 M. SAVIVALDYBĖS BIUDŽETO PROJEKTAS
2018-2020 m. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PROJEKTAS
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 47 20 25, faks. (8 46) 47 20 05. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.