Mobilusis darbas – ir jaunimo įgūdžiams ugdyti, ir padėti atrasti save - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. gegužės 25 d., pirmadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Gegužė
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Mobilusis darbas – ir jaunimo įgūdžiams ugdyti, ir padėti atrasti save

Pirmadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi Gargždų atviro jaunimo centro atstovai, kurie pristatė savo nuveiktus ir planuojamus darbus.  Aptarta ir viena naujausių veiklų – mobilusis darbas su jaunimu.

Atvykęs Gargždų atviro jaunimo centro kolektyvas prisistatė rajono merui Broniui Markauskui, vicemerei Violetai Riaukienei ir mero patarėjai Tomai Tuzovaitei-Markūnienei. Pirmiausia pasidžiaugta aktyviais savanoriais Michele Barbieri iš Italijos ir Tamta Abuladze iš Sakartvelo. Michele Barbieri Gargžduose savanoriavo beveik metus laiko ir prieš kelias dienas jau išvyko į gimtąją šalį. Vaikinas tvirtino, kad Gargžduose praleisti metai buvo geriausi jo gyvenimo ir būtent čia jis suprato, kad savo gyvenimą nori sieti su fotografija. Už aktyvią veiklą Michele Barbieri įteikta padėka.

Gargždų atviro jaunimo centro direktorė Inesa Gaudutytė pristatė įstaigos veiklą. Viena naujausių sričių, pradėta įgyvendinti praėjusiais metais, – mobilusis darbas. Centro vadovė tvirtino, kad atlikus mobiliojo darbo su jaunimu įgyvendinimo savivaldybėje analizę pasirinktos 5 vietos, kuriose yra stipriausias  poreikis vykdyti mobilujį darbą: Priekulė, Girininkai, Dauparai, Veiviržėnai ir Agluonėnai. Šiose vietovėse su jaunimu dirba Deimantė Venckutė ir Aidas Kryževičius. „Džiaugiuosi jų darbu, pasiektais rodikliais, esame pirmaujantys respublikoje“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Adelija Radžienė.

Pasak Atviro jaunimo centro darbuotojų, reguliarus kontaktas palaikomas su 160 jaunuolių. Su jais organizuojamos diskusijos, maisto gaminimo, sporto užsiėmimai, stalo žaidimų vakarai, įvairūs susitikimai su skirtingų sričių specialistais ir daugybė kitų veiklų. Visa tai daroma, kad būtų ugdomi įvairūs įgūdžiai, kurių kartas jaunuoliai dėl įvairių priežasčių stokoja, skatinama savanorystė, pilietiškumas, fizinis aktyvumas.

„Turime motyvacijos ir tikslų, kuriuos sieksime įgyvendinti“, – akcentavo Atviro jaunimo centro atstovai.

 Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.