Prieš naujus mokslo metus – jaunimo piknikas „Vienu ritmu“ - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. vasario 18 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Prieš naujus mokslo metus – jaunimo piknikas „Vienu ritmu“

Jau trečius metus iš eilės Gargždų atviras jaunimo centras, Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras rugsėjo 1-ąją kviečia į organizuojamą mokslo ir žinių dienos šventę – jaunimo pikniką „Vienu ritmu“.

18 val. visi laukiami jaunimo organizacijų ir įvairių įstaigų mugėje. Organizacijos ne tik papasakos apie savo veiklą, suteiks daug informacijos, bet ir pakvies dalyvauti įvairiose smagiose atrakcijose. 

18 val. taip pat startuos ir tinklinio bei diskgolfo varžybos. Varžybų pagrindinis partneris – Klaipėdos rajono sporto centras. Komandų laukia taurės, rėmėjų prizai. Pirmos vietos nugalėtojai tinklinio varžybose gaus vienos dienos poilsį su nakvyne Drevernos kempinge, o diskgolfo pirmos vietos nugalėtojai džiaugsis kvietimais į „Atostogų parką“.

19 val. kviečiame nepraleisti progos ir kartu jaunatviškai paminėti Žemaitijos 800-ąsias metines su Jonu Kavaliausku ir be galo smagiais liaudiškais žaidimais, kuriuos išmoks ir mažas, ir didelis. Lietuvių liaudies žaidimai paprasti ir visiems prieinami: nereikalauja sudėtingų įrankių bei prietaisų, didžiulių aikščių. Klaipėdos krašte per įvairias šeimos šventes pagrindinė linksminimosi forma anksčiau ir buvo žaidimai.

20 val. renginio vedėjai Anelė ir Feliksas visus pakvies arčiau scenos, kur savo pasirodymus atliks Liveta Burniauskaitė, grupės „@“ ir „Kofeinas“, o 22 val. scenoje pasirodys muzikinio šou X faktorius nugalėtojai „Good time boys“. 23 val. jų pasirodymą užbaigs ugnies šou. Po 23 val. vyresnėliams šokių aikštelę užkurs puikiai visiems žinomi Rimkus ir „Nexus Beat“. 

Iki renginio ir renginio metu visus kviečiame prisidėti prie 2 metus organizuojamos akcijos „Dalinuosi gerumu“. Kviečiame padėti vaikams iš sunkumus patiriančių šeimų į mokyklą keliauti su pilnu krepšeliu kanceliarinių priemonių. Priemones iki renginio galima atnešti į Gargždų atvirą jaunimo centrą arba tiesiai į renginį, kur bus specialiai tam skirta vieta.

Laukiame visų šventėje – pasitikime mokslo metus nuotaikingai.

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai

 

MERAS
Bronius Markauskas


 
 
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.