Prieš naujus mokslo metus švietimo bendruomenė rinkosi į pasitarimą - Old.klaipedos-r.lt

2020 m. vasario 28 d., penktadienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Naujienos
Prieš naujus mokslo metus švietimo bendruomenė rinkosi į pasitarimą

Ketvirtadienį į pasitarimą Gargždų muzikos mokykloje sugužėjo Klaipėdos rajono švietimo įstaigų bendruomenių atstovai. Pasitarime aptartos švietimo naujienos, nuveikti ir laukiantys darbai.

Susitikimas pradėtas džiugia gaida – švietimo bendruomenei pristatyta ir pasveikinta beveik mėnesį laiko Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijai vadovaujanti nauja direktorė Ona Sturonienė. Ramūnei Žvirblienei, kuri nutarė grįžti prie ištakų ir dirbti ne Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro direktore, o lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ir vicemerė Violeta Riaukienė įteikė padėką už ilgametį, nuoširdų ir atsakingą vadybinį darbą ir gerosios patirties sklaidą.

Susirinkusius pedagogus pasveikino ir sėkmės nelengvame darbe linkėjo rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas. „Rugsėjo 1-oji – visiems svarbi data – vaikams, tėvams ir švietimo bendruomenei. Visgi nerimo dar yra nemažai. Gaila, kad valstybiniu lygiu nuskambėjusį pažadą mokytojo profesiją padaryti prestižinę nėra taip lengva įvykdyti. Neabejoju, kad nėra tokio žmogaus, kuris to nenorėtų, nes tai yra mūsų ir mūsų vaikų ateitis. Nuo to, kiek mokytojas bus laimingas, priklausys ir jo darbo kokybė. Turime siekti šio įsipareigojimo“, – kalbėjo meras Bronius Markauskas.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Petrauskienė antrino, kad švietimas Klaipėdos rajono savivaldybei – prioritetinė sritis. „Kai rajone lankėsi Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, pabrėžėme, kad formuojant valstybės biudžetą būtina atsižvelgti į pedagogų atlyginimus“, – teigė Administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Pasitarime taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas, jo pavaduotoja Rasa Linkienė, komiteto narys Raimondas Simonavičius.

Rita Rapalienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.