Klausimai-atsakymai - Old.klaipedos-r.lt

2021 m. sausio 26 d., antradienis
KLAIPĖDOS RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Spausdinti
English
Savivaldybė
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų
prenumerata

Čia galite užsisakyti naujienas elektroniniu paštu.

Dienos
Mėnesio
Savaitės

 

 


Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Laba diena, norėjau pasiteirauti į ką krieptis dėl socialinių būstų skyrimo Gargžduose, kas paaiškintų kokia reali situacija yra dabar su tais butais? Ačiū.
2013-05-27
Ar Dauparų seniūnijoje daug metu vyksta konfliktas dėl kelio remonto Smilgynu kaime. Šiemet vienoje vietoje truputį papylė žvyro, tačiau atmestinai. Išdraskė blokus, kuriuos buvau įdėjęs, kad vanduo nenuplautų žvyro ir viską taip paliko. O kad menkiausiam lietui esant likęs kelio ruožas virsta didžiausiu purvynu, nes nebėra viršutinės kelio dangos, net nereaguoja.
2013-05-27
Gana tankiai apgyvendintame Kunkiu kaime būtina sutvarkyti Zeigių gatvę. Tiesiog privalu.
Jos būklė tiesiog tragiška.
Kada tai bus pradėta daryti?
2013-05-15
Laba diena,
Gyvenu J.Janonio gatvėje, šalia yra įsikūręs sporto klubas "Viktorija". Šio sporto klubo klientai automobilius stato kiemuose. Ar neturetų sporto klubo savininkas pasirūpinti, atskira, privačia stovejimo eikštele? Labai nemalonu, kai grįžti į namus po darbo, arba vakare ir nėra vietos asmeniniam automobiliui. Dominuoja sporto klubo klientų automobiliai, kiemas ištuštėja tada, kada užsidaro klubas.
2013-05-08
Gyvenu Pajūrio regioninio parko buferinėje zonoje, Kunkiuose. Važinėjame Zeigių gatve, kuri šiuo metu yra tragiška, vos pravažiuojama. Ar Savivaldybė ketina ir kada atlikti šios gatvės asfaltavimo darbus? Ar galima prisidėti kartu su Kunkių bendruomene prie šių darbų? Ar galima gauti ES paramos ir pan. tokiems darbams atlikti? Kas atsakingas už kelių priežiūrą?
2013-05-08
Laba diena,
Dar tik mėnuo kaip gyvenu Derceklių kaime,viskas puiku,išskyrus palaidus šunis...jie ne valkataujantys-turi šeimininkus,bet kiaura parą paleisti.Negana to,kad bijau pati važiuoti su dviračiu,bet ir negaliu išeiti pasivaikščioti su dviejų metukų sūneliu,bijau,kad apkandžios jį.Atrodytu menka bėda,bet jie ateina į mūsų kiemą-visas sklypas aptvertas medine tvora,bet pagal kanalą yra tinklinė(tvėrėm,kad vaikutis neįkristu į kanalą),bet jie išdrasko pastoviai tvora,jau visa per 30cm nauja tvoros apačia yra sudraskyta,kiekvieną dieną reikia eiti tvarkyti,atėję suėda mūsų šuns ėdalą.Važiuojant galtvelėmis jie guli prie keliukų,kas antras puola į kojas.Kur reikia kreiptis,kad būtų imtasi kokių nors veiksmų? tikrai nebeįmanoma šitaip,mes negalime sau leisti kas menesį pirkinėti naujas tvoras...jau nekalbu apie,tai,kad baisu ne tik išeiti i gatvę,bet ir į savo kiemą...juk svetimi šunys,neįsivaizduoju kas jiems šaus i galva-pulti kandžiotis,pabėgt...mūsų kieme kiek mačiau ir išginiau,buvo net penki,kurie pastoviai įsibrauna...
Dėkoju,lauksiu atsakymo.
2013-05-07
Ar žmogus gali savavališkai, be jokių leidimų ir suderinimų, Gargždų mieste Melioratorių gatvėje, ties bendro naudojimo krepšinio aikštele, įrenginėti mišką? Atsirado toks pilietis, kuris net laikraštyje skelbiasi. Jis savavališkai sodina neaiškius medžius, šiuo metu akivaizdžiai matosi, kad sodinama tiesiai ant šiluminės trasos, palei darželio "Saulutė" tvorą, kur, kiek žinoma, po žeme yra elektros linija, po kaimyninių namų balkonais, kur teisės aktai draudžia sodinti aukštus medžius, kadangi turi būti palikti privažiavimai avarinėms tarnyboms. Niekas nežino, kokie medžiai, gal žydintys, nes yra alergiškų žmonių žiedadulkėms, ir kas bus atsakingas už lapų grėbimą ir išvežimą po kokių penkerių metų...
Jeigu jau tas Pilietis toks mylintis gamtą, tegu eina prižiūrėti Gargždų parko, nereiks algos mokėti...
2013-04-23
Gerbiamieji, Prašau Jūsų atsakyti į klausimą : gyvenu Endriejave, 8 butų name, esame sukūrę namo bendriją. Auginame bute taksiukų veislės šunį, kurį vedžiojame tik už pavadėlio, šuo skiepijamas pagal planą. Ar reikalingas visų kaimynų sutikimas, kad šuo ir toliau augtų bute? Dukrom 15 metų t.y. jų draugas ir mokymasis rūpintis ,, mažesniais". Viena dukra neįgali, netekti šuns mergaitei būtų didelė trauma, nes kitiems augintiniams turi alergiją.
Ačiū už atsakymą.
Geros dienos.
Pagarbiai L. Birbalienė
2013-04-21
Ar norint išsikasti tvenkinį apie 10 arų žemėje reikalingas projektas. Kokio dydžio tvenkiniui nereikia projekto?
2013-04-08
Koks turi būti turto vertės nomatyvas, kad būtų skiriama soc. pašalpa. Pusantrų metų normatyvų neviršijau t. y. turtas nepadidėjo, viskas liko kaip anksčiau, o pašalpa nebeskiriama.
2013-03-28
<< 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 >> 

Užduokite savo klausimą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Prisijungimas
Prisijungimas gyventojams
GYVENTOJŲ PRIĖMIMAS
E. APKLAUSOS
E. PRAŠYMAI (SKUNDAI)
E. KONSULTAVIMAS
E. PASLAUGOS
  Susidūrei su korupcija – pranešk Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) arba numeriu 400 008 apie korupcinius teisės pažeidimus Savivaldybės institucijose ir jai pavaldžiose įstaigose. Užtikrinamas asmens duomenų konfidencialumas.

© Klaipėdos rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Cituojant ir kitaip platinant mūsų svetainės informaciją prašome nurodyti šaltinį ir datą.
Sprendimas: IDAMAS

Klaipėdos g. 2 LT-96130 Gargždai, savivaldybe@klaipedos-r.lt ,
tel. (8 46) 211116. Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 188773688.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.